S námi zažijete šťastnou dovolenou

IČO 07888937
info@felizatravel.cz

Proč s námi

Proč nakupovat u Feliza Travel?

 

1. Nejlepší ceny

- Spolupracujeme s více než 200 CK z Česka, Slovenska, Německa i Rakouska, dokážeme Vám sestavit nabídku za ty nejlepší ceny. Nakupujete u nás za stejné ceny jako u pořadatelů, včetně všech slev a akcí. 

 

2. Nevšední nabídka

- Nabízíme tábory pro děti, pro ty nejmenší i pro teenagery, sportovní, adenalinové, u moře, velikonoční, zimní, pro celé rodiny aj.

- Přes nás si můžete zakoupit adrenalinové zážitky auto - moto, vzdušní, vodní, netradiční, sportovní aj.

- Nabízíme pronájem aut po celém světě

- Letenky do celého světa a služby pro individuální cestovatelé

- Parkování u letiště

 

3. Aktualizované stránky

- Naše stránky jsou akutializované každých 20 minut, vidíte dostupné termíny s aktuálnými cenami.

 

4. Rychlá a snadná rezervace

- Šetříme váš čas! Z pohodlí domova můžete vybírat dovolenou anebo zájezd dle přání, vybrat konkrétní termín a pokoj, a provést jednoduchou rezervaci, kterou my ihned zpracujeme, a během pár minut se můžete těšit na svoji dovolenou. 

 

5. Spokojená klientela

- Nabízíme pouze ověřené a pozitivně hodnocené hotely, jsme k vám úpřimní. Spolupracujeme s cestovatelmi z celého světa, kteří nám přinášejí aktuální informace ze zemí, a proto vám dokážeme poskytnou rady a tipy navíc. Naši klienti jsou díky našemu osobnému přístupu spokojení a rádi se k nám vrací.

 

6. Postaráme se o Vás

- Od začátku vám rádi pomůžeme s výběrem, postaráme se o celé spracování, dále vám zajistíme parkování, pujčení auta, poradíme vám výlety anebo místa které navštívit, čemu se vyvarovat, předem vás budeme informovat o doplatcích, doručíme vám pokyny k odjezdu, předáme veškeré informace a budeme se o vás zajímat i tehdy když budete potřebovat řešit jakoukoliv situaci. 

 

Vytvářím objednávku...