Dovolená | Last Minute | First Minute | Exotika | Tábory | Zážitky |

IČO 07888937
info@felizatravel.cz

O nás

Feliza Travel cestovní agentura


Vážení a milí klienti, vítejte na stránkách online cestovní agentury Feliza Travel.

 

O nás

 

Našim cílem je poskytnout stálým i novým zákazníkům kompletní servis a širokou nabídku dovolené a zájezdů, najdete u nás aktualizované termíny a ceny každých 20 minut, od řádně pojištěných cestovních kanceláří, se kterými spolupracujeme. Umožňujeme pohodlné objednání vybraného zájezdu přes internet z pohodlí domova anebo odkudkoliv s připojením na internet. Nyní spolupracujeme s více než 200 ck z Česka, Slovenska, Německa i Rakouska. Odlety máme ze všech těchto zemí, a navíc i z Polska a Maďarska. Zajišťujeme parkování u letiště Václava Havla v Praze, zakoupit u nás můžete i samostatné letenky do celého světa a nabízíme také pronájem aut po celém světě.

 

Kromě dovolené, zájezdů a široké nabídce doplňkových služeb, prodáváme také adrenalinové zážitky od nejlepší firmy pro adrenalinové zážitky a zprostředkujeme prodej táborů pro děti i dospělé.

 

Máme nespočet spokojených klientů, kteří se k nám rádi vrací pro náš pro lidský a profesionální přístup. Díky našim mnohaletým zkušenostem z cestovního ruchu a díky našim spolupracovníkům v různých koutech země, vám dokážeme zajistit kvalitní dovolenou dle vašich představ a podat informace, tipy a rady na základě osobních návštěv a zkušeností. Dáváme si záležet na kvalitě nabízených služeb a doporučujeme pouze pozitivně hodnocené hotely. 

 

 

Dělat věci po svém, tak jak sama uznám za přínosné, nabízet kvalitní služby a komunikovat s našimi klienty je to, co mě naplňuje, a věřím, že se rádi přidáte k našim spokojeným klientům. 

 

Nynější situace na trhu cestovního ruchu nás donutila veškerý prodej přerušit.

Proto nyní můžete vyhledávat a porovnávat dovolené a zájezdy i nadále, a pokud se nemůžete rozhodnout, napište nám, rádi vám poradíme dle osobních zkušeností. 

 

 

Těšíme se na Vaše návštěvy
Vytvářím objednávku...