Pomoc dětem

IČO 07888937
info@felizatravel.cz

Naše pomoc dětem

 

Pomozte nám pomáhat!

Za každý váš nákup prostřednictví cestovní agentury Feliza Travel věnujeme finanční částku organizaci život dětem. U nás si můžete zakoupit dovolenou přesně podle Vašich představ za stejnou cenu, stejných podmínek a se stejnými slevami jako v pořádající CK. Navíc bez toho aby se Vám jakkoliv navýšila tato cena, věnujeme za Váš nákup částku na pomoc dětem.

My vám za to poskytneme individuální, přátelský ale profesionální přístup, protože si dáváme záležet na vaší spokojenosti. Vy jste pro nás jedničkou, vy nám pomáháte plnit naše poslání. Pomůžeme vám s výběrem dle přesných požadavků a přání, doporučíme na základě osobních zkušeností, předáme rady a tipy k vaši dovolené. Postaráme se o vás abyste se vrátili z dovolené šťastní, a se spousty nových a nezapomenutelných zážitků.

Naše poslání

 

Život dětem o.p.s. pomáhá od roku 2000

 

Posláním obecně prospěšné společnosti Život dětem je pomoc nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v rámci celé České republiky, které se ocitnou v obtížné životní situaci a potřebují odbornou pomoc a podporu svého okolí.

Komu je pomoc určena

S důvěrou se na nás mohou obrátit:

  • Rodiče (zákonní zástupci) nemocných dětí do 18 let (ve výjimečných případech mohou být i starší), kterým pomáháme s úhradou zdravotních pomůcek, léčby, rehabilitačních a ozdravných pobytů.

  • Nemocnice, které potřebují pomoci se zakoupením přístrojové techniky a dalšího potřebného vybavení pro JIRP, Kardiocentra a další oddělení, která pečují o nemocné děti.

  • Dětská zařízení, ke kterým patří dětské domovy, ústavy pro handicapované děti, ústavy sociální péče, kojenecké ústavy, dětské stacionáře…, kterým rádi pomůžeme s pořízením zdravotních, rehabilitačních a výukových pomůcek, hraček a s úhradou ozdravných pobytů pro děti.

Přečtěte si více: http://www.zivotdetem.cz/

 

 

 

 

Vytvářím objednávku...