Dovolená | Last Minute | First Minute | Exotika | Tábory | Zážitky |

IČO 07888937
info@felizatravel.cz

Apartmány Medulin ***

kufr

Termín:21.09. (So) - 28.09. (So) 2019

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:420127

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 1 810 Kč

Poloha
Chorvatsko, Istrie, Medulin; apartmány jsou umístěny v řadě soukromých domů v letovisku Medulin a jeho okolí. Privátní domy se mohou nacházet až 1,5 km od pláže a 800 m od centra města. Tyto vzdálenosti mohou být samozřejmě menší, např. při včasném objednání zájezdu. Přesnou polohu ubytování se dozvíte až po příjezdu na místě v zahraniční agentuře, dopředu tyto informace nemáme k dispozici.
Vybavení
ubytování v privátních apartmánech Medulin nelze bohužel přesněji specifikovat. Studia a apartmány jsou vybaveny dle vkusu jednotlivých majitelů a odpovídají 3* kategorii. U většiny apartmánů je ubytovaným hostům k dispozici gril s venkovním posezením, wi-fi připojení a parkovací místa u objektu nebo v jeho blízkosti (nelze garantovat).
Ubytování
Apartmány Medulin
Ubytování
ubytování bez stravy je zajištěno v apartmánech pro 2 až 8 osob, které se liší počtem místností. Studio nebo apartmán MONO2 - jedna místnost s lůžky, kuchyňským koutem a koupelnou nebo jedna dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelna. Apartmán BILO3-4 - jedna ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, koupelna. Apartmán TRILO4-6 - dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna.Apartmán QUADRILO6-8 - tři ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna. Pevná lůžka mohou být doplněna přistýlkami na počet ubytovaných osob. Kuchyňské kouty a kuchyňky jsou vybaveny vařičem, lednicí a základním nádobím pro vaření a stolování. Součástí některých apartmánů je také terasa nebo balkon se zahradním nábytkem (nelze garantovat).
Stravování
vlastní
Plaž
200 - 1500 m od ubytování, Medulin nabízí koupání na plážích z hrubého písku a oblázků, místy mohou být také skalnaté nebo s betonovými plochami na slunění. Sprchy se sladkou vodou a převlékací kabiny jsou na většině místních plážích samozřejmostí. Na větších plážích u hotelových komplexů lze také zakoupit plážový servis (slunečník, lehátka).
Sport a zabava
široká nabídka vodních atrakcí a sportů, škola windsurfingu, sportovní rybolov, potápění, jachting, vodní lyžování, v blízkosti hotelů je možné využít za poplatek fotbalová hřiště, tenisové kurty, minigolf, kuželky, hřiště na volejbal, házenou a lehkou atletiku. Vyhlášená diskotéka v Medulinu je vyhledávána nejen mládeží, ostatním návštěvníkům nabízí město řadu restaurací, kaváren nebo obchody se suvenýry.
Doprava
vlastní, klienti se po příjezdu hlásí v agentuře v Pule, kde probíhá registrace a kde také obdrží přesné informace k ubytování
Cena zahrnuje
ubytování na 7 nocí; pobytovou taxu; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK.
Příplatky palcené na místě
Povinné příplatky placené na místě: registrační poplatek 5 Eur / osoba / pobyt. Ostatní příplatky placené na místě (na vyžádání při rezervaci): klimatizace 5 Eur / apartmán / den; domácí zvíře 7 Eur / den.
Výlety
doporučujeme návštěvu historické Puly, mimo známého římského amfiteátru zde navštěvují turisté také další oblíbené památky, patří k nim Augustův Chrám s římskými sochami z 1. století, velmi cenná renesanční Mariánská katedrála nebo byzantská bazilika Kaple parekklésion. K cenným prehistorickým památkám Chorvatska se řadí také bazilika a pozůstatky staveb z dob antiky na Brijunských ostrovech. Na největším z těchto ostrovů můžete navštívit také SAFARI park, na menším z nich potom Titovu rezidenci. Ostrovy jsou Národním parkem, jsou vyjímečné svojí vegetací, roste zde na 600 specifických rostlin. Doprava na ostovech je zajišťována autovláčky, osobním autům je vjezd na ostrov zakázán.
Poznámka
V termínech do 15.6.2019, 13.7. - 27.7.2017 a od 24.8.2019 je v ceně zahrnuta sleva 7=6 (při pobytu na 7 nocí zaplatíte pouze za 6 nocí)

Apartmány Medulin ***

destinace: Chorvatsko, Istrie, Medulin

termín:21.09. (So) - 28.09. (So) 2019 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Apartmány Medulin
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
1 810 Kč0 Kč
Příplatky
Dítě 2-7 let bez lůžka1 260 Kč0 Kč
Dítě do 2 let bez lůžka0 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ROS.BR s.r.o. IČO: 00575674
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...